Episodul 1

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Episodul 1

Mesaj  Darkness la data de Joi Aug 18, 2011 7:58 am

Si intrebarea zilei este :
Sursa Anonim:
Si ieri cand stateam eu pe canapea suna la usa iubita
mea zicand ca are chef sa facem dragoste ,
eu evident acceptand incepusem sa ma intreb
la sfarsitul zilei oare ce simte o femeie intradevar
cand face dragoste?
ce o indeamna la asta si cum se simte?

Darkness
Darkness
Admin
Admin

Vezi profilul utilizatorului http://shaiyarks.hitforum.ro

Sus In jos

Re: Episodul 1

Mesaj  †Ana† la data de Joi Aug 18, 2011 8:13 am

Ce simte o femeie intradevar
cand face dragoste?
Pai ce ar putea sa simta o femeie cand face dragoste pasiune pozitilor durerea punctul force ce le place femeilor cand face sex atunci se excita mai mult si daca o face prima oara o sa vrea si a doua oara si a 3 a oara pentru ca aci vine placerere nu stiu daca ati opservat dar cand termina actul sexual se simte mai bine si linistiti
Acu intrebarea ar veni voi nu simtiti acest lucru ?

†Ana†
†Ana†
Talk Free
Talk Free

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  Faithless The Unknown la data de Joi Aug 18, 2011 8:15 am

Iti voi da un raspuns cam scurt : Da , dar mai sunt si unii care cad incep nu se mai pot opri se simt asa nevoiti sa continue pana la capat chiar pana la exagerare ce parere ar avea o femeie despre astfel de barbati?

Sus In jos

Mesaj  †Ana† la data de Joi Aug 18, 2011 8:19 am

Sti proverbul acela:
Cei prea mult strica
Intradevar o femeie rezist la lungi partide de sex dar prea mult strica si poate sa inceapa so o doara vaginu
dar daca nu folosesti mai multe feluri de poziti se plictiseste si nu prea o sai placa

†Ana†
†Ana†
Talk Free
Talk Free

Sus In jos

Mesaj  Faithless The Unknown la data de Joi Aug 18, 2011 8:23 am

diferenta intre barbat si femeie e ca ea la un moment dat daca nu vi cu ceva nou se plictiseste cand barbatul ar putea so tina asa toata ziua...acum sa revenim la intrebarile initiale ne poti raspunde la a doua intrebare?

Sus In jos

Mesaj  †Ana† la data de Joi Aug 18, 2011 8:25 am

Da ea se plictiseste ai pute sa invatati sa faceti poziti noi
sau sa veniti cu un masaj ceva sau cu niste jucari nebunatice

†Ana†
†Ana†
Talk Free
Talk Free

Sus In jos

Mesaj  Faithless The Unknown la data de Joi Aug 18, 2011 8:27 am

hm...asta imi da o intrebare...ce prefera femeia o jucarie nebunatica speciala sau realitate?

Sus In jos

Mesaj  †Ana† la data de Joi Aug 18, 2011 8:29 am

Pai incepeti cu una reala dar ca sa nu fie mereu acelas lucru cand incepeti actul sexual ati putea incerca de inceput sa o excitati cu o jucari nebunatica si dupa acea ai putea sa bagi si partea cu realu mereu la fiecare partida de sex ar fi bine sa veniti cu ceva nou.

Da de preferat femeia o prefera pe cea Reala

†Ana†
†Ana†
Talk Free
Talk Free

Sus In jos

Mesaj  Faithless The Unknown la data de Joi Aug 18, 2011 8:31 am

ceva nou evident...hm...ma intrebam ce parere au femeile despre sexul in 3

Sus In jos

Mesaj  †Ana† la data de Joi Aug 18, 2011 8:37 am

Sunt femei de 2 feluri
Cele orgolioase si de moda veche ce vreau sa pastreze un barbat numa pentru ele si aci (no sa intervina cazu in3)
Dar acum mai nou sexul in 3 face o placere mai mare femei de durere si excitare e mai mare si placerea e mai mare si ar acepta dar o sa intervina cazul( daca vrei sa fie 3 cu inca o fata sau cu inca un barbat)
Ca daca e vorba de inca o femei ,femeia aia nu o sa acepte sai mai inparta si cu ia actul sexual dar intre doi 2 barbati sunt de acord .

†Ana†
†Ana†
Talk Free
Talk Free

Sus In jos

Mesaj  Faithless The Unknown la data de Joi Aug 18, 2011 8:39 am

acelasi lucru se aplica si la barbati caci la un moment dat unul dintre ei devine gelos si nu mai accepta

Sus In jos

Mesaj  †Ana† la data de Joi Aug 18, 2011 8:41 am

Din cate stiu eu barbati nu vor sasi inparta prada in doi daca ma intelegi ce vroiam sa specific

†Ana†
†Ana†
Talk Free
Talk Free

Sus In jos

Mesaj  Faithless The Unknown la data de Joi Aug 18, 2011 8:42 am

majoritatea asa sunt dar sunt si altii carora le confine si femei deasemenea

Sus In jos

Mesaj  †Ana† la data de Joi Aug 18, 2011 8:50 am

Sa nu o mai lalim atata si sa trecem la
urmatoarea intrebare
Ce o indeamna la asta
Pai ca tot veni vorba prima oara e curiozitatea a 2 oara e ca un drog asa dupa ceai facuto prima oara simti o satisfactie placuta si corpu o cere sa o simti si a doa oara si a treia oara .
Ca tot veni vorba ca sexul usor e femeia si sexul tare e barbatu e ca
Femeia o sa vina sati ceara mai mult si mai mult sex
Dar dece sa zice ca barbatu e sexu tare daca are veni o femeie excitata la el el ar putea sa refuze sa faca sex cu ia
Da ia find sexu mai usor si mai firav o sa te faca inasa fel cand sa te convinga ca trb si o sa vrei si tu.
Daca mai ai ceva de adaugat te ascult

†Ana†
†Ana†
Talk Free
Talk Free

Sus In jos

Mesaj  Faithless The Unknown la data de Joi Aug 18, 2011 8:52 am

asa intro zi oarecare ce ar trebui sa spuna un barbat unei femei ca sa o atraga in asa ceva?ce vorbe le face pe ele sa vrea?ca nu cred ca daca iar zice careva "fato hai sa facem sex" ar fi atat de buna si sa accepte imediat tre so iei mai bland si mai placut am dreptate?

Ultima editare efectuata de catre [Designer]Faithless in Mar Sept 06, 2011 7:37 am, editata de 1 ori

Sus In jos

Mesaj  †Ana† la data de Joi Aug 18, 2011 8:57 am

Pai ar putea so iei cu linguseli cu cunvinte ca (esti frumoasa) cuvantul acesta le place cel mai mult fetlor deoarece fiecare fata care voi o vedeti frumoasa o zice in modu genereal ca e urata si asta le place cel mai mult dar inceput ai putea sa incepi cu un Sarut doua Si dupa cu mangaieri pe anumite parti ale corpului firave incercand so exciti ,ca dupa ce ai reusit so exciti atunci o sa vrea ia sau atunci iai putea propune o sugestie daca ar vrea.

Ultima editare efectuata de catre †Ana† in Joi Aug 18, 2011 9:02 am, editata de 1 ori

†Ana†
†Ana†
Talk Free
Talk Free

Sus In jos

Mesaj  Faithless The Unknown la data de Joi Aug 18, 2011 8:59 am

acum sa ne spui te rog ce nar trebui sa faca un barbat ca sa no dea in bara

Sus In jos

Mesaj  †Ana† la data de Joi Aug 18, 2011 9:08 am

Pai ai pute sa incepi sa nu o iei pe direct ca nu le place trb sa le ei mai firav mai usor nu le place sa le grabesti eventual daca ai vrea so faci cu ea ar fi bine sai aduci nicsti flori so saruti cum sti tu mai bine cai place so atingi in locuri ale corpului ca o sa fie o stare de emoti+ ca atunci siar dori sa o faca {incercati ca am avut o cunostinta care iam dat acest sfat si ia fost de folos} dar intro relatie trebuie sa se bazeze pe discutie sa vorbesti cu ia daca ar vrea sa faca si cum ar vrea si ce iar place

†Ana†
†Ana†
Talk Free
Talk Free

Sus In jos

Mesaj  Faithless The Unknown la data de Joi Aug 18, 2011 9:10 am

"cum ar vrea si cum iar placea" aici se pune problema daca ea nu vrea la fel cum vrei tu?cum ar trebui sa procedam sa facem totusi si cum vrem noi si sa no suparam

Sus In jos

Mesaj  †Ana† la data de Joi Aug 18, 2011 9:22 am

Nai inteles cand o fata se excita o face pe loc poti so dai si cu capu de usa ca nu mai simte de incepute trb sa incepi cum vrei tu dupa ce se termina actul sexual si e in armonie ai pute sa ti o discutie cu partenera ta cum iar placea daca ia placut ce trb sa perfectionati atunci e momentul sa vorbesti cu ia ca o sati vorbeasca liber si deschis si tu o sa perfectionezi inasa fel in cat sa te simti si tu bine si o relatie se bazeaza 80% sec 20% vorbire trb sa afli cum ii place alt mod nu e decat sa vorbesti cu ea si totul se rezolva nu va fi jena ca o sa zica ceva dar dupa ce o faci e in armonie atunci poti sai spui orce si o sati raspunda libe!

†Ana†
†Ana†
Talk Free
Talk Free

Sus In jos

Mesaj  Faithless The Unknown la data de Joi Aug 18, 2011 9:28 am

aham am inteles si despre ce ai spus tu cu 80% sex 20% vorbire asta se aplica pentru un cuplu mai la inceput dar in timp se mai schimba vine ceva de genu 40% convietuire adica sa traiti impreuna sa va intelegeti 20% vorbire 15% ajutor reciproc in toate si 25% sex avand in vedere ca o relatie adevarata consta in mult mai multe decat sex si vorbe dulci.

Sus In jos

Mesaj  †Ana† la data de Joi Aug 18, 2011 9:32 am

Da dar asta se va realiza de la 30 ani in sus sau cand o sa apara un bebe in acel cuplu dar la inceput asa e da dar daca nai nicio obligatie ca cele de mai sus simti nevoie cand vi de la serviciu obosita sa te relaxezi prin acest fel

†Ana†
†Ana†
Talk Free
Talk Free

Sus In jos

Mesaj  Faithless The Unknown la data de Joi Aug 18, 2011 9:35 am

bun acum ca am lamurit aceste lucruri sa trecem la a 3-a intrebare daca desigur nu mai ai ceva de adaugat

Sus In jos

Mesaj  †Ana† la data de Joi Aug 18, 2011 9:44 am

Am ajuns la ultima intrebare
Si cum se simte?
Cred ca ati aflat de cate ori am povestit
Ea simte durerea pasiunea care nu se poate descrie cam ce simtiti voi simte si ia ca si la voi si la ele e excitare

†Ana†
†Ana†
Talk Free
Talk Free

Sus In jos

Mesaj  Faithless The Unknown la data de Joi Aug 18, 2011 9:46 am

ca tot veni vorba de durere...fiecare stie cum e pasiunea si placerea dar durerea la femeie cand incepe sa o simta?in ce punct?

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum